Hisar Akademi’de Sahne Sanatları

Hisar Akademi Sahne Sanatları branşları katılımcıların seçtikleri sahne sanatı ile vücut koordinasyonlarını geliştirirken, kendilerini ifade edebilme becerilerini destekliyor.

Dans

Öğrencilerin bu derslerden müzik, ritim, bedensel farkındalık, koordinasyon ve takım çalışması kazanımlarıyla ayrılmaları hedeflenir.
Devamı için…

 

Klasik Bale

Bedenin esneklik, zarafet ve disiplinle tanıştığı bale; dans, müzik, ritim, dekor ve tiyatronun birlikte sergilendiği saflık, güzellik ve zarafetin bir arada yer aldığı bir sanat dalıdır.
Devamı için…

 

Masallar Dünyasına

Yolculuk

Çocuklar her zaman her yaşta ama özellikle küçük yaşlarda masallara bayılırlar. Masalı okumak yerine dinlemeyi ve seyretmeyi ve canlandırmayı tercih ederler.
Devamı için…

 

Yaratıcı Drama

Yaratıcı drama; çocukların doğuştan gelen yeteneklerinin gelişimi, kendilerini tanımalarını ve iç dünyalarına ayna tutmalarını sağlayan en önemli çalışmalardan biridir.
Devamı için…

 

İngilizce Drama

Dersler Türkçe ve İngilizce olarak işlenecektir. Sene sonu yapılacak performans Ingilizce olarak sahnelenecektir. Önce yaratıcı drama ve drama teknikleri kullanılarak katılımcıların bilgileri pekiştirilecek.
Devamı için…

 

Müzikal

Dersler Türkçe ve İngilizce olarak işlenecektir. Sene sonu yapılacak performans İngilizce olarak sahnelenecektir.
Devamı için…