Hisar Akademi

Hisar Akademi programı, Hisar Okulları misyonu ışığında içimizdeki potansiyeli açığa çıkartıp geliştirmek hedefiyle kurulmuş olan dört yaş üstü herkesin katılabileceği spor, müzik, performans sanatları, görsel sanatlar ve çeşitli atölye çalışmalarının yeraldığı çevreye açık ücretli bir hafta sonu programıdır.

Tüm aile bireylerine hitap eden faaliyetlerle eğlenerek yeni deneyimler kazanarak, bilgi ve becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyor. Çok yönlü branşlar içeren akademide aikidodan baleye, cimnastikten seramik atölyesine yapılan çalışmalarda alanında uzman eğitmenlerle bir araya gelip uluslararası standartlarda çalışmalar yapılıyor.

Hisar Akademi uluslararası akreditasyon sistemi içerisinde yer alan ve tüm dünyada geçerli belge veren Royal Academy of Music (İngiliz Kraliyet Müzik Akademisi) ve London College of Music  (LCM) programları ile katılımcılarımıza istedikleri müzik branşlarında sertifikalı bir eğitim alama fırsatı sunuyor.

2009 yılından beri gelişerek ve yenilenerek devam eden Hisar Akademi programı isteyen herkesi, Hisar Okulları’nın bir parçası olmaya davet ediyor.