Elektro Gitar

Güncel şarkılardan, rock klasiklerine kadar müziğin birçok alanında kullanılan elektro gitarı çalmayı ve bir müzik grubunda çalmanın tekniklerini bireysel müzik odalarında yapılacak derslerde öğrenebilirsiniz.

Hisar Müzik Akademisi London College of Music (LCM)  sınav sistemine öğrenci hazırlamaktadır.  London College of Music sekiz seviyeden oluşan uluslararası bir sertifika ve diploma programıdır. Toplu teori ve solfej dersinin ardından bireysel elektro gitar derslerine katılıp, dönem sonunda uygulanacak sınavlar sonucunda sertifika sahibi olabilirsiniz.

*Derslerimiz randevuyla programlanmaktadır.

Eğitmen Hakkında

Can Saçkan: 2014 yılında Toronto Üniversitesi Müzik Tarihi ve Sosyoloji bölümlerinden mezun oldu.  Mezun olduğu lise olan Hisar Okullarının orkestrasıyla beraber ulusal ve uluslararası birçok müzik ödülü kazandı. Gitarist olarak çeşitli gruplarla yurt içi ve yurt dışı konserlerde sahne aldı. 2020 yılında Galatasaray Üniversitesinde tezli yüksek lisans programını tamamlayan Can Saçkan, 2014 yılından itibaren Hisar Müzik Akademisinde ders vermeye devam etmektedir.