Hisar Akademi’de Spor

Hisar Akademi spor branşları katılımcılara branşlarıyla ile ilgili temel bilgi ve beceri kazandırmayı hedeflerken sporu hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Aikido

Zihin, ruh ve bedenin denge ve uyum içerisinde olmasını amaçlayan Aikido, öğrencinin rekabetten uzak bir ortamda zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimine önemli katkılarda bulunan bir disiplindir.
Devamı için…

Basketbol

Öğrenciler basketbol ile yeni dostluklar kurarken fiziksel olarak güçlenir, refleksleri, denge ve koordinasyonları gelişir, kazanmayı, kaybetmeyi ve bu duygularla baş etmeyi öğrenirler.
Devamı için…

Cimnastik

Sporda üç temel beceri grubu olan lokomotor, manipulatif ve stabil becerilere eş oranda odaklanan cimnastik öğrencilere hem sportif aktivite hem de yaşamları boyunca yüksek seviyede sporcu kimliği kazandırır.
Devamı için…

Cross Kids

Dikkat, denge, el-göz koordinasyonu, esneklik, reaksiyon ve çabukluk çalışmaları sayesinde cross-kids; öğrencilerin sağlam bir kondüsyonla bütün spor yaşamlarını destekleyecek bir alt yapı oluşturmaktadır.
Devamı için…

Futbol

Dünyadaki en yaygın takım sporu futbol ile temel becerilerini kazanan öğrenciler aynı zamanda takım olma bilincini, fair-play yaklaşımını öğrenmekte kaybetme ile baş etme becerileri gelişmektedir. 
Devamı için…

 

Kick Boks

Eklektik bir dövüş sporu olan kick boks ile öğrenciler odaklanma, koordinasyon, dikkat, öz disiplin ve özgüven konularında kendilerini geliştirirler.

Devamı için…

Tenis

Bireysel ve grup oyunu çeşitlemeleri ile dikkat ve odaklanma performansını yükselten tenis el-kol-göz koordinasyonunu ve buna bağlı motor gelişimi de desteklemektedir.
 Devamı için…

 

Voleybol

Fiziksel gelişim yönünden önemli katkılar sağlayan voleybol, bir ekibe katılma, ekip üyesi olarak mücadele etme, paylaşma ve öz çalışma disiplini konularında da öğrencileri geliştirir.
Devamı için…