Hisar Akademi Hafta İçi Dersleri

Aikido

Zihin, ruh ve bedenin denge ve uyum içerisinde olmasını amaçlayan Aikido, öğrencinin rekabetten uzak bir ortamda zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimine önemli katkılarda bulunan bir disiplindir.
Devamı için…

Basketbol Altyapı

Hazırlık

Hisar Akademi Basketbol altyapı grubu derslerimiz HSK Spor kulübü antrenörlerimizin de katılımı ile haftanın 3 günü gerçekleşir.
Devamı için…

Cimnastik Altyapı

Hazırlık

Hisar Akademi yenilenmiş cimnastik salonu ile Anıl Ünüvar, eski Milli Takım antrenörlerimiz Serdar Çelebi ve Noyan Hoşser işbirliği ile büyümeye devam ediyor. 

Devamı için…

Dans

Dans,kendini en etkili biçimde anlatan sahne sanatları arasında yer alan, beden diliyle anlatımın en özgün ve etkileyici yolunu sunar.
Devamı için…

Seramik

Her şey merak etmekle başlar. Doğada kolayca bulunabilen kili insanoğlu merak, teknik beceri, el mahareti ve teknoloji sayesinde bir sanat dalına dönüştürmüştür.
Devamı için…

 

Fit Workout

Öğrencilerin kendi vücut ağırlıkları ve serbest ağırlıklarla yaptıkları eğlenceli bir kuvvet çalışmasıdır.

Devamı için…

Pınar Birim ile

Yaratıcılık ve

Sanat Atölyesi

Sanatçı Pınar Birim’le yapılacak bu yaratıcı atölyede, lise seviyesindeki öğrencilerimizin kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir alan açacağız.
 Devamı için…

 

Film Atölyesi

Sinema çocukların da kendilerini ifade etmelerini ve yaşama dair sorular sormalarını sağlayan önemli bir sanat.
Devamı için…

 

Dijital Müzik

Atölyesi

Bu atölye çalışmasında bilgisayarlar  birer  müzik stüdyosuna dönüştüyor. Katılımcılar  derslerde adım adım bilgisayarlarını nasıl bir müzik üretim merkezine dönüştüreceklerini öğrenecekler.
Devamı için…

 

Voleybol Altyapı

Hazırlık

Voleybol Altyapı Hazırlık Dersleri, çocukların voleybol becerilerini geliştirmeleri, takım ruhunu öğrenmeleri ve sporcu altyapısı için temel kazanımları elde etmeleri için haftanın 3 günü yoğun antrenman…. 

Devamı için…