Hisar Müzik Akademisi 

Bas Gitar

Rock, Metal, Caz, Pop, Blues, Funk ve R&B gibi müzik türlerinde önemli bir yeri olan bas gitar dersleri bireysel müzik odalarında verilmektedir.
Devamı için…

Çello

Çello derslerinin amacı klasik müzik repertuvarında insan sesine benzerliğiyle dünyada en çok ilgi duyulan çalgılardan olan viyolonselin tanıtılmasıdır.
Devamı için…

Davul

Davul dersleri öğrencilere enstrümantal performans deneyimlerini pekiştirecek temel ve ileri seviye çalışmalar içermektedir.
Devamı için…

Elektro Gitar

Güncel şarkılardan, rock klasiklerine kadar müziğin birçok alanında kullanılan elektro gitar dersleri bireysel müzik odalarında verilmektedir.
Devamı için…

Vokal

Hisar Müzik Akademisi vokal şan derslerinde bireyin ses çıkarma sürecinde gövdesinden maksimum faydalanmasını sağlayacak egzersizler ve alıştırmalar öncelikle yer alır. 
 Devamı için…

 

Keman

Hisar Müzik Akademisi keman dersleri öğrencilerin müziği oluşturan temel öğeleri kavramalarını, keman hakkında temel müzik bilgilerine sahip olmalarını ve enstrümanını…

Devamı için…

Klasik Gitar

Gitar çalmayı öğrenmek isteyen öğrenciler için önceliğimiz akademik bilgiyi (çalış tekniği ve nota sistemini) öğretmek ve öğrencinin doğru bir müzikal eğitim almasını sağlamaktır. 
 Devamı için…

 

Piyano

Hisar Akademi piyanoyu tanıtmak ve sevdirmek için zengin eğitim içeriği eşliğinde enstrümanı öğretmeyi ve öğrencilerin hayatlarının bir parçası haline getirmelerini hedefler.
Devamı için…

 

Trompet

Hisar Müzik Akademisinde trompet çalmayı öğrenmek, yada pratiğini ilerletmek  isteyen öğrencilere sunulan enstrüman derslerimizde akademik bilgiyi (çalış tekniği ve nota sistemini) enstrümanıyla öğretmek ve öğrencinin doğru bir müzikal eğitim kazanması önceliğimizdir.
 Devamı için…

 

Dijital Müzik Atölyesi

Bu atölye çalışmasında bilgisayarlar  birer  müzik stüdyosuna dönüştüyor. Katılımcılar  derslerde adım adım bilgisayarlarını nasıl bir müzik üretim merkezine dönüştüreceklerini öğrenecekler.

Devamı için…