Hisar Akademi’de Müzik

Hisar Akademi Müzik branşları katılımcıların seçtikleri müzik branşında ilerlemelerini hedeflerken, Royal Academy of Music programıyla dünya çapında geçerli bir sertifikaya sahip olma fırsatı sunuyor.

Bas Gitar

Rock, Metal, Caz, Pop, Blues, Funk ve R&B gibi müzik türlerinde önemli bir yeri olan bas gitar dersleri bireysel müzik odalarında verilmektedir.
Devamı için…

Çello

Çello derslerinin amacı klasik müzik repertuvarında insan sesine benzerliğiyle dünyada en çok ilgi duyulan çalgılardan olan viyolonselin tanıtılmasıdır.
Devamı için…

Davul

Davul dersleri öğrencilere enstrümantal performans deneyimlerini pekiştirecek temel ve ileri seviye çalışmalar içermektedir.
Devamı için…

Elektro Gitar

Güncel şarkılardan, rock klasiklerine kadar müziğin birçok alanında kullanılan elektro gitar dersleri bireysel müzik odalarında verilmektedir.
Devamı için…

Ensemble

Türkçe karşılığı birliktelik anlamına gelen “ensemble” dersleri öğrencilerin hakim oldukları enstrüman ile beraber müzik yapmaları hedefiyle tasarlanmıştır. 
Devamı için…

 

Keman

Yaylı çalgılar ailesinin en tiz  sesine sahip olan keman, müzik duyarlılığını geliştirmesinin yanı sıra pratik zeka sürecini de hızlandıran enstrümanlardan birisidir.

Devamı için…

Ukulele

Hawaii gitarı olarak bilinen ve sesi gitardan bir oktav daha yüksek olarak akort edilir. Ukulele dersleri 4-8 kişilik gruplarla yapılan çalışmaları kapsamaktadır.

Devamı için…

Klasik Gitar

Gitar çalmayı öğrenmek isteyen öğrenciler için önceliğimiz akademik bilgiyi (çalış tekniği ve nota sistemini) öğretmek ve öğrencinin doğru bir müzikal eğitim almasını sağlamaktır. 
 Devamı için…

 

Vokal-Şan

Hisar Müzik Akademisi vokal şan derslerinde bireyin ses çıkarma sürecinde gövdesinden maksimum faydalanmasını sağlayacak egzersizler ve alıştırmalar öncelikle yer alır. 
 Devamı için…

 

Piyano

Hisar Akademi piyanoyu tanıtmak ve sevdirmek için zengin eğitim içeriği eşliğinde enstrümanı öğretmeyi ve öğrencilerin hayatlarının bir parçası haline getirmelerini hedefler.
Devamı için…