Cimnastik

Cimnastik, tüm spor branşlarına temel oluşturur. Bütün vücuda hükmederek çocukların motor becerilerini geliştirir; vücut kompozisyonu ve doğru duruş kazandırarak özgüvenlerini olumlu etkiler. Çocuklar oyun eşliğinde hem eğlenir hem de esneklik ve kuvvet gibi birbirlerine ters iki motor özelliği aynı anda kazanırlar.

Ders Saatleri

  09:00-09:50 10:00-10:50 11:00-11:50 12:00-12:50 13:00-13:50 14:00-14:50
Cumartesi Yetenek 1 Yetenek 1-3 Temel 2 Temel 1 - Yetenek 2 Yetenek 3 - İleri  
Pazar Yetenek 1 Yetenek 1-3 Temel 2 Temel 1 - Yetenek 2 Yetenek 3 - İleri  

Eğitmenler

Anıl Ünüvar: Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden Artistik Cimnastik ihtisas dalında mezun oldu. Cimnastik sporu yaptığı süre içerisinde birçok başarıya imza attı. Kadıköy ilçesi Artistik Cimnastik Şampiyonası İstanbul ikinciliği, Bağlarbaşı Spor Kulübü Yıldız Takım İstanbul ikinciliği elde etti.

Serdar Çelebi: Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden Artistik Cimnastik ihtisas dalında mezun oldu. 1999-2018 yılları arasında Bağlarbaşı Cimnastik Salonu'nda başlangıç seviyesinden, milli takıma kadar antrenörlük yapmıştır. Hisar Okulları'nda beden eğitimi öğretmenliği yapmaktadır.

Dilek Yanlızoğlu: Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden mezun olduktan sonra Türkiye’de profesyonel olarak Ritmik Cimnastik sporunu yapan öncü sporculardan biridir.

Nursel Türk: 2003 Yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezun olduktan sonra spor hayatına ilk cimnastik eğitimi alarak başlayıp üniversite de akademik olarak cimnastik dersleri almıştır. Basketbol, buz pateni, yüzme antrenörlük belgelerine sahiptir. 11 yıllık öğretmenlik hayatına Hisar Okulları’nda beden eğitimi öğretmeni olarak devam etmektedir.

Arkın Ünüvar: Uzmanlığını cimnastik kondisyonerliği üzerine yapan Arkın Ünüvar şu anda Hisar Akademi’de çalışmalarını sürdürüyor.

Merve Uçan: Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yönetimi mezunu eğitmenimiz, Hisar Akademi’de çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞVUR

Hisar Akademi kuralları için tıklayınız.