Vokal-Şan

Doğru şarkı söylemeyi, sesinizi ve nefesinizi doğru kullanmayı öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre! Vokal egzersizlerle ses ısıtmayı öğreten, şan tekniğini geliştirip ses organının ve ses kaslarının güçlenmesini sağlayan bu atölyede usta öğreticinizle birlikte şarkı söyleyemeyi öğreneceksiniz.

Hisar Akademi, usta öğretici eşliğinde ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) sınav sistemine öğrenci hazırlamanın yanı sıra bu eğitimi hobi olarak sürdürmek isteyen katılımcılara uygun ders programı çeşitliliği sunuyor.

Vokal-şan branşında okulumuzun anlaşmalı olduğu Royal Akademi programından yararlanabilirsiniz. İngiliz Kraliyet Akademisi’nin müzik alanında uygulamakta olduğu sertifika ve diploma programı, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere uluslararası geçerliliğe sahip bir eğitim ve sınav sistemidir. Belirli aşamalar sonucunda bu programa katılanlar Associated Board of Royal Schools of Music sertifikası alma hakkı kazanıyor. Toplu teori ve solfej dersinin ardından bireysel vokal-san derslerine katılıp, dönem sonunda uygulanacak sınavlar sonucunda sertifika sahibi olabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

Derya Baysal: Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2004 yılından bu yana Hisar Okulları’nda şan öğretmenliği yapmaktadır.

BAŞVUR

Hisar Akademi kuralları için tıklayınız.