Davul

Hayatın ritmini yakalarım diyorsanız, Hisar Akademi'de davul dersleri, özel çalışma stüdyosunda profesyonel müzisyenler Umut Pelit ve Erdem Göymen sizleri bekliyor.

Davul derslerimiz bireysel gelişime olanak tanıyan program çeşitliliği ile yetişkin katılımcılara da açıktır.

Derslerimiz randevuyla programlanmaktadır.

Eğitmenler Hakkında

Erdem Göymen: 2000’li yılların başından itibaren Jehan Barbur, Tibet Ağıtan, Arto Tunç, Selçuk Sun, Ayten Alpman, Çiğdem Erken, Özer Özel, Kardeş Türküler, Şirin Soysal, Selen Gülün, Demirhan Baylan gibi, pek çok sanatçıyla yurt içi ve dışı konserlerde yer aldı. Şu sıralar Bajar, Şirin Soysal, Başak Yavuz, Evrim Demirel Ensemble, Ermenian Arakasd Band, Korhan Futacı ve çeşitli caz grupları ile müzik ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

Umut Pelit: 2011 yılında tamamiyle kendi beste ve düzenlemelerinden oluşan “Zefir” adlı albümünü piyasaya çıkartan müzisyen, Ayça Varlıer ve Tolga Futacı ile çalmaktadır. Uzun yıllar Erol Pekcan, Süheyl Denizci, Zafer Oğuz, Aydın Karabulut ve Turgut Alp Bekoğlu ile Kompozisyon ve Teori üzerine çalışmalar yapan müzisyen, Mapex Saturn IV davullarının ve TR Exist zillerinin endorsırlığınıda yapmaktadır. Hakkında detaylı bilgiye www.umutpelit.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVUR

Hisar Akademi kuralları için tıklayınız.