Bas/Elektro Gitar

Güncel müziğin vazgeçilmezlerinden olan bas/elektro gitar öğrenmek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre. Yoğun olarak Rock, Metal, Caz, Pop, Blues, Funk ve R&B gibi müzik türlerinde kullanılan bas gitarı çalmayı, bireysel müzik odalarında yapılacak derslerde öğrenip müziğin dünyasına adım atacaksınız.

Derslerimiz randevuyla programlanmaktadır.

Eğitmenler Hakkında

Erkan Çeçen: 1995 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü Klasik Gitar Anabilim dalından mezun oldu. Gitarist ve Bas gitarist olarak çeşitli sanatçı ve topluluklarla yurt içi ve yurt dışı konserlerde sahne aldı. Hala Hisar Okulları’nda klasik gitar, bas gitar ve trompet öğretmenliği yapmaktadır

Can Saçkan: 2014 yılında University of Toronto’dan Sosyoloji ana dal, Müzik Tarihi yan dal ve Yakın ve Orta Doğu Medeniyetleri yan dal diplomalarını alarak mezun oldu. Lise eğitimini tamamladığı Hisar Lisesi’nin orkestrası olan B Yüzü’nde 5 sene boyunca görev aldı. Kanada ve Türkiye’de çeşitli sanatçı ve topluluklarla konser verdi. Şu sıralar kurucularından olduğu ‘Beyler’ grubunda, İskender Paydaş’ın prodüktörlüğünü üstlendiği bir albüm çalışması yürütmektedir.

BAŞVUR

Hisar Akademi kuralları için tıklayınız.