Kids in the Kitchen by Taylan Kümeli

Sağlıklı Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli’nin 30 yıllık akademik ve klinik tecrübelerinin bir sonucu olarak ortaya çıkan Kids in the Kitchen projesi Türkiye ve Ingiltere’de bir ilk! Bu eğitim, ne bir zayıflama programı ne de bir yemek pişirme dersi. Amacımız 5-11 yaş grubu çocuklarımızın beslenme davranışlarını değiştirmek ve onları hayatları boyunca kendilerine yeter, sağlıklı gıda tüketen ve benlik duyguları yüksek birer birey yapmak.

Kids in the Kitchen eğitimi, interaktif ve eğlenceli bir şekilde tasarlanmış olup drama, sanat ve oyunlarla, ve aynı zamanda dokun-tat-kokla egzersizleri ile çocukların büyük keyifle katıldıkları bir eğitim aktivitesidir. Her gün farklı bir besin grubunu incelerken, çocuklara gerçek besinlerle hitap ediyor ve onların bu eğitimden maksimum fayda almalarını sağlıyoruz.

Eğitimlerimiz 5-8 ve 9-11 yaş grubu olarak 2 ayrı grup altında yapılıyor. 2'şer saatlik 5 seans olmak üzere cocuklarla 10 saat birlikte oluyoruz. Ayrıca çocuk eğitiminin öncesinde, eğitime katılacak olan çocukların anne ve babaları için Taylan Kümeli’nin anlatımıyla 1 saatlik ebeveyn seansı düzenliyoruz. 10 saatlik eğitimin sonucunda çocuklarımız:

Sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda hayatlarının geri kalan kısmında yararlanacakları bilgiler ve deneyimler kazanacaklar. Bu da sağlıklı bir yaşam tarzı, daha iyi fiziksel ve zihinsel gelişim, artan akademik başarı ve obezite, diyabet, kalp hastalıkları ve kanser gibi metabolik hastalıklardan korunmak anlamına gelir.


Ders Saatleri


10.00-12.0013.00-15.00
Cumartesi 5-8 Yaş9-11 Yaş


Eğitim Hakkında

Link: www.superkidsinthekitchen.co.uk